You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Hizmetlerimiz

Neler  Yapıyoruz

Ses Sistemleri

Toplantı, kongre, lansman, parti,düğün,konser vb. organizasyonlarınızda kullanım amacına göre çok farklı marka ve modelde açık ve kapalı alan ses sistemlerimiz, tecrübeli teknisyenlerimiz ve geniş ekipman seçeneklerimizle müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca firmamız DAS AUIDO marka Antalya Distribitörü olup , satış ve teknik servis alanında da hizmet vermektedir.

Işık Sistemleri

Işık sistemlerimizle ihtiyaç duyduğunuz her yerde yüksek teknoloji ekipmanlarımız ve tecrübeli teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Firmamız bünyesinde bulunan Moving Head Robot,Led Boyama,Strobe,Desisti,Işık Masaları ve sahne için gerekli tüm ışık ekipmanlarıyla en büyükten küçük sahnelere kadar profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kongre, Toplantı, Seminer

ES Organizasyon Ekibi olarak; katılımcı sayınız kaç kişi olursa olsun, tüm organizasyonlarınızda size profesyonel destek sağlamak için varız.
Yurtiçi veya yurtdışı kongre ve toplantı,seminer,konferans etkinlikleriniz de ulaşım, konaklama, transfer gibi ihtiyaçlarınızın yanında konferans salonu, dekor, ses , ışık,görüntü,simultane çeviri gibi teknik donanımları profesyonel ekibimizle en iyi şekilde planlayarak hayata geçiriyoruz.

Sahne Dekor

Kongre,Toplantı,Lansman gibi birçok organizasyonlarınızda sahne dekor ve tasarımı ekiplerimizce ölçütlendirilip montajı sağlanmaktadır.

Düğün ve Davet

Düğün ve davet organizasyonlarınızı hayal ettiğiniz gibi en ince ayrıntısına kadar planlayıp,zevkli ve çarpıcı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Firmamız hayallerinizi ve hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde organizasyonunun kusursuz sonuçlanması için bütün ekip ve ekipmanlarıyla yanınızdadır.
Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan bu özel günde, düğün davetinizin kusursuz geçmesi için profesyonel kadromuzla her türlü hizmeti vermekteyiz. Masa sandalye süslemelerinde renk seçimi, şamdanlı, mumlu, çiçekli masa üstü düzeni, gelin yolu, nikah masası, volkan, lazer ve havai fişek gösterileri, barkovizyon, video çekimi, sahne kurulumu, ses sistemleri, dj orkestra ve sanatçı danışmanlık hizmetlerimizle her türlü ayrıntıyı koordine eder, mümkün olduğunca hesaplı ve kaliteli hizmet sunarız.
Heyecan verici mutluluklara imza atmak için hayallerinizi
ES geçmeyin…

Görüntü Sistemleri

Yapılan Organizasyonlarda kendinizi daha iyi ifade edebilmenin en etkili yolu olan görüntü sistemlerini firmamız bünyesinde Projeksiyon, Plazma, Led Ekran ile en etkin biçimde sunmanızı sağlamaktayız.
LED EKRAN
Firmamız bünyesinde bulunan farklı ölçülerde ve farklı çözünürlükte Led Ekranlarımızı profesyonel teknik ekibizle birlikte hizmetinize sunuyoruz. Firmamızın envanterinde; 60 m2 3mm , 48 m2 5mm,24 m2 8mm LED Ekran bulunmaktadır.
PROJEKSİYON
Yüksek çözünürlükte 2.000 ila 30.000 Ansi Lumen arasındaki projeksiyon cihazlarımızla kiralama hizmeti vermekteyiz. Farklı lens seçenekleriyle görüntüyü her mesafeden istediğiniz büyüklükte perdeye aktarabilme imkanı vermektedir. Teknolojinin son ürünleri ile donatılmış teknik ekipman parkına sahip olan firmamız sizlere çözüm ortağı olmaya hazırdır.

Konsept Partiler

Kendine özgü dekorlarıyla en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış konsept partileri sizlere sunuyoruz.
NEON PARTY
SAILOR PARTY
RETRO PARTY
TOGA PARTY
COLOUR PARTY
FOAM PARTY
POOL PARTY
WHITE PARTY
BLACK PARTY

Havai Fişek Gösterisi

Gösterilerimiz konusunda uzman ve ateşleyici yeterlilik belgesine sahip profesyonel ekibimiz ile uzaktan kumandalı sistemler eşliğinde gerçekleştirilir Profesyonel Havai Fişek gösterilerimiz,birinci sınıf ve kalitede ürünler ile yapılmaktadır.
Havai Fişek paketlerimiz çeşitli dakikalarda ve kullanılacak malzemenin yoğunluğuna göre hesaplanmaktadır. Havai fişekler gök bombası ve kullanıma hazır seri atım yapabilen gök bataryalarının harmanlanması ile oluşturulur. Gösteride 40, 70 ,80, 100,150 ,200 metre yükseklikte çeşitli efektler oluşturan ürünler kullanılır.
Standart paketlerimiz haricinde Organizasyonun içeriğine göre önceden planlanarak ve gösterinin koreografisi ne uygun paketlerde hazırlanmaktadır. Belirlenen bütçelere uygun Havai Fişek paketlerimiz mevcuttur.