You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Hakkımızda

şirketimiz

ES Organizasyon|Technical Production 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız; kongre,toplantı,festival,konser,davet ve diğer etkinlik yönetimi hizmetlerinin yanı sıra kendi bünyesinde bulunan profesyonel ses,ışık,görüntü ve sahne sistemleri satış,teknik servis ve kiralama hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmet ve maksimum müşteri memnuyeti parolasıyla hareket eden firmamız 1994’te kurulan Namal Ltd.Şti’nin bir üyesidir.Şirketimizin diğer faaliyet alanları ise ; Telekomünikasyon , Bilişim ve Medyadır.

Vizyonumuz

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak
Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak
Yenilikçi, sorgulayıcı ve gelişime açık olmak
Farklı olabilmeyi başarmak
Sürekliliği sağlamak
Kusursuza odaklanmak

Amacımız

Gerektiğinde yeni bir konsept belirleyerek ya da belirlenen konsepte uygunluğu sağlayarak,öneriler sunup gerçekleştireceğiniz organizasyonları en kısa zamanda en ince ayrıntısına kadar düşünüp zevkli ve çarpıcı bir şekilde hazırlamaktır.

Neden Biz ?

Bölgeye hakimdir
Ekonomik ve hızlı çözümler üretir
Verilecek hizmetleri kapsayan birimleri bünyesinde bulundurur
Deneyimli,dinamik ve profesyonel bir ekipten oluşur
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır
Yenilikçidir

Amacımız
kaliteli etkinlikler düzenlemek

Firmamızın ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojik alt yapı ve profesyonel ekibidir. Firmamız bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli ve yaygın ağıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Her bir firmamız çalışanı kalite sürekliliğini sağlamak, etkinliği ve verimliliği arttırmak amacıyla müşterilerimiz ve diğer kanallardan gelen geri bildirimler ile kendi fikirleri doğrultusunda, düzeltici ve önleyici faaliyetler, iç denetimler, kıyaslamalar ve öneri geliştirme uygulamaları ile sürekli iyileştirme döngüsünü işletir. Firmamız üst yönetimi, kalite yönetim sisteminin gelişmesi ve sürekli kılınması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar

ekibimiz

Firmamız alanlarında uzman personelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Ekibimiz her zaman yüksek müşteri memnuniyeti için çalışır ve sizlere en iyiyi sunmak ister.

referanslarımız